Untitled Document

EYKA LED, 20 yıllık profesyonel iş deneyimi, tecrübe ve bilgi birikimine sahip kurucuları, üst düzey çözüm ortaklıkları, dinamik, deneyimli ve çözüm odaklı kadrosu, üretim organizasyonu ve bölgesel bayilikleri bulunan genç bir şirkettir.

Aydınlatmaya dayalı enerji ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olan EYKA LED’in kendine özgü gücü, tamamen teknik uygulama tecrübesinden ve kurumsal yapılara göre özelleştirilmiş çözümleme ve geliştirme becerisinden kaynaklanmaktadır.

Yenilikçi özelliklere sahip ürünlerimiz aydınlatmaya dayalı tüm enerji tüketicisi sektörlere uygulanabilmektedir.

Kaliteli iş ve hizmet prensibini kendisine ilke edinmiş olan EYKA LED kurumlara özel aydınlatma çözümlemeleriyle mevcut aydınlatmalarınızdan daha da kaliteli aydınlatma seçenekleri sunmaktadır. EYKA LED hem kendi üretim tesislerinde ve kendi markasıyla kaliteli ve uygun maliyetli ürünler üretmekte hem de yapmış olduğu stratejik çözüm ortaklıklarıyla her türlü aydınlatma taleplerine çözümler sunmaktadır.

EYKA LED ,yenilikçi, çözüm odaklı ve üreticidir.

EYKA LED ürün geliştirme ve ticari iş deneyimleriyle müşteri memnuniyetini öncelik olarak belirlemiş ve müşterilerine sağladığı aydınlatmaya dayalı katma değerle müşterilerinin pazar gerekliliklerinde daha rekabetçi olmasını sağlamak için hizmet vermektedir.

EYKA LED misyonunu yaşanan ve iş üretilen mekanların kullanım amacına uygun, dekorasyonuyla uyumlu estetik,modern ,tasarruflu ve aynı zamanda uygun maliyetli çözümlemelerle müşteri memnuniyetini tam sağlamak olarak belirlemiştir.

EYKA LED gerçekleştirdiği ve çözüm ortağı olduğu projelerle marka değerini arttırmak,kaliteli ürün, kaliteli tasarım,kaliteli hizmet üreterek toplam kalitede uluslar arası seviyenin de üstüne çıkmak, sektörde yurtiçi ve yurtdışı marka bilinirliğini en üst düzeye ulaştırma hedefindedir.

EYKA LED emek ve özveriyle hazırlanmış ürünleri müşterileriyle yakın işbirliği içerisinde geliştirmekte olup ürünler sürekli olarak uzun ömür, kalite testlerine tabi tutulmaktadır. Böylece ürünlerin kalitesi ve ömürleri konusunda da tutarlıklık sergilenmektedir.

EYKA LED müşterisine özel esnek, sorunsuz ve verimli çözümlemeler geliştirmektedir.